Intra Horizon HZ815SH-02 kjøkkenvask 81,5cm
Innvendig kum 34,5 x 41,5 x 16 cm (stor) 16 x 41,5 x 12 cm (liten). For nedfelling.
Beskrivelse
Leveres med vriventil og vannlås. Vasken har rillefelt ved liten vask. Vendbar.
Nedlastinger / produsent informasjon:
Produktdatablad
Strektegning med mål
FDV-dokumentasjon
Salgsbrosjyre
Produktspesifikasjoner
| Farge: | Krom |
| Bredde: | 80 cm |
| Materiale: | Rustfritt |
| Utskjæringsmål: | 79,4 x 46,8 cm |
| UNSPSC: | 52152300 |
| Med Montasjemateriell: | Ja |
| Med Integrert Vaskebrett: | Nei |
| Med Jording: | Nei |
| Smussavvisende: | Nei |
| Med Avfallsbeholder Med Propp Og Sil: | Ja |
| Med Overløpsventil: | Ja |
| Med Betjening Av Bunnventil: | Nei |
| Med Utsparing For Såpedispenser: | Nei |
| Med Bunnventil Og Integrert Overløp: | Ja |
| Antall Kummer: | 2 |
| Antall Tømmepunkter: | 2 |
| Høyde: | 160 mm |
| Dybde: | 510 mm |
| Bredde/Diameter: | 815 mm |